
Hurakan HKN-SG800 дәмдеуіштерді ұнтақтағыш
- Бар
- Коды:329859
103 885 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SG800 ұсақтағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кептірілген шөптерді, жаңғақтарды, кептірілген жемістер мен дәмдеуіштерді ұнтақтауға арналған. Модель таймермен жабдықталған. Сыйымдылығы мен қақпағы тот баспайтын болаттан, корпусы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 25000 айн/мин
- Сыйымдылығы: 0,8 кг-ға 1,41 литр
- Қаптамадағы габариттері: 234х234х420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 197 мм |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Мақсаты | дәмдеуіштер мен жаңғақтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 198 мм |
- Бағасы: 103 885 ₸


