
Дәмдеуіштерді ұнтақтағыш Hurakan HKN-SG200
- Бар
- Коды:123603
52 534 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-SG200 ұсақтағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кептірілген шөптерді, жаңғақтарды, нан үгінділері мен дәмдеуіштерді ұнтақтау үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 28000 айн/мин.
- Сыйымдылығы: 0,2 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207298 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 162 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Мақсаты | дәмдеуіштер мен жаңғақтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 178 мм |
- Бағасы: 52 534 ₸


