
Дәмдеуіштерді ұнтақтағыш Hurakan HKN-SG500
- Бар
- Коды:329860
95 382 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SG500 ұсақтағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кептірілген шөптерді, жаңғақтарды, кептірілген жемістер мен дәмдеуіштерді ұнтақтауға арналған. Модель таймермен жабдықталған. Сыйымдылығы мен қақпағы тот баспайтын болаттан, корпусы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 25000 айн/мин
- Сыйымдылығы: 0,5 кг-ға 1,41 литр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.9 кг |
| Биіктігі | 378 мм |
| Тереңдігі | 192 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Мақсаты | дәмдеуіштер мен жаңғақтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 198 мм |
- Бағасы: 95 382 ₸


