
GASTRORAG IC-777 мұз ұсатқышы
- Бар
- Коды:52848
87 867 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG IC-777 мұз ұсақтағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұзды ұсақтау және коктейльдер, алкогольдік сусындар, ыдыс-аяқтарды безендіру және т.б. үшін мұз чиптерін алу үшін қолданылады. Корпус пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған мұзға арналған контейнер кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,25 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 65 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 87 867 ₸


