
GASTRORAG HCC-06 мұз ұсақтағыш
- Бар
- Коды:87799
45 758 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HCC-06 мұз ұсақтағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұзды ұсақтау және коктейльдер, алкогольдік сусындар және тағамдарды безендіру үшін мұз чиптерін жасау үшін қолданылады. Модель қысқыш тұтқамен жабдықталған. Корпус пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған мұзға арналған контейнер кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,3 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 305 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 65 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 45 758 ₸


