
VIATTO VIC0,3 мұз ұсатқышы
- Бар
- Коды:112067
44 810 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VIC0,3 мұз ұсақтағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кесек мұзды ұсақталған күйге дейін ұсақтау үшін қолданылады, кейінірек ыдыстарды безендіру, шампандарды салқындату және коктейльдер жасау үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтардың айналу жылдамдығы: 1450 айн/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 305 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 405 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 300 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.3 кВТ |
| Өнімділік | 65 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 425 мм |
| Қаптамадағы ені | 525 мм |
- Бағасы: 44 810 ₸


