
Hurakan HKN-TR65 мұз ұсақтағыш
- Бар
- Коды:73492
46 819 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-TR65 мұз ұсатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұзды ұсақтау және коктейльдер, алкогольдік сусындар, ыдыс-аяқтарды безендіру және т.б. үшін мұз чиптерін алу үшін қолданылады. Корпус пластиктен, тиеу контейнері мен мұз ыдысы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 2000 айн/мин.
- Контейнердің көлемі: 0,7 л
- Қаптамадағы габариттері: 425х200х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 149965 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 305 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.3 кВТ |
| Өнімділік | 65 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 46 819 ₸


