
Hurakan HKN-TRGM мұз ұсатқышы
- Бар
- Коды:45425
82 892 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TRGM мұз ұсатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұзды ұсақтау және коктейльдер, алкогольдік сусындар, ыдыстарды безендіру және т.б. үшін мұз чиптерін алу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан, тиеу контейнері мен мұз ыдысы пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 1000 айн/мин.
- Контейнердің көлемі: 3 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140647 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.17 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 170 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.08 кВТ |
| Өнімділік | 12 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 82 892 ₸


