
Hurakan HKN-FWD370A қалдықтарды ұсақтағыш
- Бар
- Коды:83143
92 850 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FWD370A қалдықтарды ұсақтағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Жабдық ас үй раковинасына орнатылады және су төгетін саңылау арқылы кәріз жүйесіне қосылады. Модель қалдықтарды ұсақтауға арналған бөлімі бар жоғары жылдамдықты тұрақты магнитті қозғалтқышпен жабдықталған. Сумен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған және коррозияға төзімді қасиеттерге ие.
Ерекшеліктері:
- Қауіпсіз пневматикалық қуат түймесі
- Қысқыш қапсырмамен бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 86-дан 92 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.27 кг |
| Биіктігі | 405 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Айналу жылдамдығы | 4200 айн/мин. |
| Ені | 235 мм |
- Бағасы: 92 850 ₸


