
Инсектицидтік шам GASTRORAG EGO-ZIC240
- Бар
- Коды:327588
44 794 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG EGO-ZIC240 инсектицидтік шамы ультракүлгін сәулелерді тартуға және кафелер, мейрамханалар залдарында және басқа да тамақтандыру орындарында жоғары кернеулі металл торлар арқылы масаларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді электр тогымен жоюға арналған. Модель 2 шаммен жабдықталған. Корпус алюминий қорытпасынан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілуге арналған шынжыр кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 шамның қуаты: 0,02 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.53 кг |
| Биіктігі | 302 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Қуат | 0.048 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 150 м2 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 685 мм |
- Бағасы: 44 794 ₸


