
Инсектицидтік шам GASTRORAG EGO-ZIC220
- Бар
- Коды:350086
35 542 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG EGO-ZIC220 инсектицидтік шамы ультракүлгін сәулелерді тартуға және масаларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа ұшатын зиянкестерді кафелер, мейрамханалар залдарында және басқа да тамақтандыру орындарында жоғары кернеулі металл торлар арқылы электр тогымен жоюға арналған. Корпус алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне 10 Вт T8 BL 2 шам, еуропалық ашасы бар 1,2 м қуат кабелі және ілуге арналған тізбек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордағы кернеу: 2500 В
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.53 кг |
| Биіктігі | 302 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Қуат | 0.031 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 80 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 35 542 ₸


