
Инсектицидтік шам GASTRORAG EGO-02-12W
- Бар
- Коды:80326
27 586 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG EGO-02-12W инсектицидтік шамы ультракүлгін сәулелерді тартуға және масаларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді кафелер, мейрамханалар залдарында жоғары кернеулі металл торлар арқылы электр тогымен жоюға арналған. және басқа да тамақтандыру орындарында. Корпус алюминийден және пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілуге арналған шынжыр кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Биіктігі | 276 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Қуат | 0.012 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 30 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 276 мм |
- Бағасы: 27 586 ₸


