
Инсектицидтік шам GASTRORAG EGO‑ZIC212
- Бар
- Коды:330984
29 997 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG EGO‑ZIC212 инсектицидтік шамы ультракүлгін сәулелерді тартуға және масаларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа ұшатын зиянкестерді кафелер, мейрамханалар залдарында және басқа да тамақтандыру орындарында жоғары кернеулі металл торлар арқылы электр тогымен жоюға арналған. Модель 2 шаммен жабдықталған. Корпус алюминий қорытпасынан жасалған.
Жеткізу көлеміне 6 Вт T5 BL 2 шам, еуропалық ашасы бар 1,2 м қуат кабелі және ілуге арналған тізбек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордағы кернеу: 2500 В
- 1 шамның қуаты: 0,006 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EGO-ZIC212 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Биіктігі | 302 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Қуат | 0.02 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 30 м2 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 356 мм |
- Бағасы: 29 997 ₸


