
ProHotel JB20F-2X20W жәндіктерге арналған тұзақ
- Бар
- Коды:304764
41 265 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JB20F-2X20W тұзағы жоғары тиімділікке ие және адамдар үшін мүлдем қауіпсіз. Модель химиялық заттарды қолданбай жұмыс істейді және иіссіз, жұмыс кеңістігінің жайлылығын бұзбай, мүлдем үнсіз жұмыс істейді. Негізге орнатылған ыңғайлы жинау науасы зиянкестерден оңай тазаланады. Қақпанның корпусы сызаттар мен ластануларға жоғары төзімділікке ие, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Бұйым алюминийден және пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жарықтандыру ресурсы: 8000 сағатқа дейін
- Түсі: қара, ақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.41 кг |
| Биіктігі | 264 мм |
| Тереңдігі | 72 мм |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Қуат | 0.038 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 150 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 647 мм |
- Бағасы: 41 265 ₸





