
ProHotel UP40 жәндіктерге арналған тұзақ
- Бар
- Коды:304766
38 950 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel UP40 тұзағы жоғары тиімділікке ие және адамдар үшін мүлдем қауіпсіз. Модель химиялық заттарды қолданбай жұмыс істейді және иіссіз, жұмыс кеңістігінің жайлылығын бұзбай, мүлдем үнсіз жұмыс істейді. Негізге орнатылған ыңғайлы жинау науасы зиянкестерден оңай тазаланады. Қақпанның корпусы сызаттар мен ластануларға жоғары төзімділікке ие, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Бұйым пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жарықтандыру ресурсы: 8000 сағатқа дейін
- Түсі: қара
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.31 кг |
| Биіктігі | 315 мм |
| Тереңдігі | 170 мм |
| Материал | Пластик |
| Қуат | 0.032 кВТ |
| Іс-әрекет алаңы | 150 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 170 мм |
- Бағасы: 38 950 ₸





