
ProHotel JB20F-2X6W жәндіктерге арналған тұзақ
- Бар
- Коды:304705
30 551 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JB20F-2X6W тұзағы жоғары тиімділікке ие және адамдар үшін мүлдем қауіпсіз. Модель химиялық заттарды қолданбай жұмыс істейді және иіссіз, жұмыс кеңістігінің жайлылығын бұзбай, мүлдем үнсіз жұмыс істейді. Негізге орнатылған ыңғайлы жинау науасы зиянкестерден оңай тазаланады. Қақпанның корпусы сызаттар мен ластануларға жоғары төзімділікке ие, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Бұйым алюминийден және пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жарықтандыру ресурсы: 8000 сағатқа дейін
- Түсі: қара, ақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.215 кг |
| Биіктігі | 264 мм |
| Тереңдігі | 72 мм |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Қуат | 0.014 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 30 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 269 мм |
- Бағасы: 30 551 ₸






