
ProHotel JS30-7WB жәндіктерге арналған тұзақ
- Бар
- Коды:304767
18 093 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JS30-7WB тұзағы жоғары тиімділікке ие және адамдар үшін мүлдем қауіпсіз. Модель химиялық заттарды қолданбай жұмыс істейді және иіссіз, жұмыс кеңістігінің жайлылығын бұзбай, мүлдем үнсіз жұмыс істейді. Негізге орнатылған ыңғайлы жинау науасы зиянкестерден оңай тазаланады. Қақпанның корпусы сызаттар мен ластануларға жоғары төзімділікке ие, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Бұйым пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жарықтандыру ресурсы: 8000 сағатқа дейін
- Түсі: қара
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.65 кг |
| Биіктігі | 268 мм |
| Тереңдігі | 134 мм |
| Материал | Пластик |
| Қуат | 0.007 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 25 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 134 мм |
- Бағасы: 18 093 ₸






