
VIATTO VA-ZIC420L инсектицидтік шам
- Бар
- Коды:307267
29 708 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-ZIC420L инсектицидтік шамы масаларды, араларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ үйде электр тогының көмегімен азғыруға және жоюға арналған. Корпус алюминийден, бүйірлік панельдер пластиктен жасалған.
Жеткізу жиынтығына 2 LED-шам T8UV330 LED 6.5W кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.43 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Материал | алюминий қорытпасы, пластик |
| Қуат | 0.02 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 80 м2 |
| Брендтің отаны | Германия |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 405 мм |
- Бағасы: 29 708 ₸


