
VIATTO VA-ZIC440L инсектицидтік шам
- Бар
- Коды:307261
35 631 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-ZIC440L инсектицидтік шамы масаларды, араларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ үйде электр тогының көмегімен азғыруға және жоюға арналған. Корпус алюминийден, бүйірлік панельдер пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 T8UV589 LED 10W шамдары кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.6 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Материал | алюминий қорытпасы, пластик |
| Қуат | 0.04 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 150 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 667 мм |
- Бағасы: 35 631 ₸





