
VIATTO VA-ZIC430L инсектицидтік шам
- Бар
- Коды:307260
35 462 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-ZIC430L инсектицидтік шамы масаларды, араларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ үйде электр тогының көмегімен азғыруға және жоюға арналған. Корпус алюминийден, бүйірлік панельдер пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 T8UV437 LED 7W жарықдиодты шамдар кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.85 келі |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Қуат | 0.03 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 100 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 508 мм |
- Бағасы: 35 462 ₸


