
Инсектицидтік шам VIATTO EGO-04-60W
- Бар
- Коды:176296
40 622 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EGO-04-60W инсектицидтік шамы ультракүлгін сәулелерді тартуға және масаларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа ұшатын зиянкестерді кафелер, мейрамханалар залдарында жоғары кернеулі металл торлар арқылы электр тогымен жоюға арналған. және басқа да тамақтандыру орындарында. Корпус алюминийден, ал бүйірлік панельдер пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға бекітуге арналған тізбек кіреді.
Ерекшеліктері:
- әрқайсысы 20 Вт-тан 3 шам
- Қауіпсіздікті арттыру үшін толығымен қорғалған сыртқы тор
- Оңай тазалауға арналған үлкен алынбалы науа
- Жұмыс кезінде ауаны ластамайды, улы заттар мен иіс шығармайды
- Адамдарға және үй жануарларына мүлдем зиянсыз
- Сызаттарға төзімді
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 670x990x310 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 162127 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.54 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.35 кг |
| Биіктігі | 262 мм |
| Тереңдігі | 87 мм |
| Қуат | 0.065 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 180 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 668 мм |
- Бағасы: 40 622 ₸


