
Инсектицидтік шам VIATTO EGO-04-30W
- Бар
- Коды:176294
33 172 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EGO-04-30W инсектицидтік шамы ультракүлгін сәулелерді тартуға және масаларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді кафелер, мейрамханалар залдарында жоғары кернеулі металл торлар арқылы электр тогымен жоюға арналған. және басқа да тамақтандыру орындарында. Корпус алюминийден, ал бүйірлік панельдер пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға бекітуге арналған тізбек кіреді.
Ерекшеліктері:
- 15 Вт-тан 2 шам
- Қауіпсіздікті арттыру үшін толығымен қорғалған сыртқы тор
- Оңай тазалауға арналған үлкен алынбалы науа
- Жұмыс кезінде ауаны ластамайды, улы заттар мен иіс шығармайды
- Адамдарға және үй жануарларына мүлдем зиянсыз
- Сызаттарға төзімді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 162125 |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Қуат | 0.038 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 100 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 33 172 ₸


