
Инсектицидтік шам VIATTO IK281‑2x15W
- Бар
- Коды:125563
26 468 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO IK281‑2x15W инсектицидтік шамы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында масаларды, араларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді электр тогының көмегімен тарту және жою үшін қолданылады. Жәндіктер ультракүлгін шаммен азғырылады және металл торға түскенде өледі. Корпус алюминийден, бүйірлік панельдер пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға ілуге арналған шынжырлар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қауіпсіздікті арттыру үшін толығымен қорғалған сыртқы тор
- Оңай тазалауға арналған үлкен алынбалы науа
- Жұмыс кезінде ауаны ластамайды, улы заттар мен иіс шығармайды
- Адамдарға және үй жануарларына мүлдем зиянсыз
- Сызаттарға төзімді
Сипаттамалары:
- Ламаның қызмет ету мерзімі: 5000-нан 8000 сағатқа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | IK281-2x15W |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.64 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.8 кг |
| Биіктігі | 255 мм |
| Тереңдігі | 85 мм |
| Қуат | 0.038 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 80 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 26 468 ₸


