
Инсектицидтік шам VIATTO IK-GD-720
- Бар
- Коды:125568
23 398 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO IK-GD-720 инсектицидтік шамы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында масаларды, араларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді электр тогының көмегімен тарту және жою үшін қолданылады. Жәндіктер ультракүлгін шаммен азғырылады және металл торға түскенде өледі. Корпус алюминийден, бүйірлік панельдер пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға ілуге арналған шынжыр кіреді.
Ерекшеліктері:
- Кернеудегі торды оқшаулауға арналған қорғаныс торы
- Зақымданған жәндіктерді жинауға арналған арнайы науа
- Жұмыс кезінде ауаны ластамайды, улы заттар мен иіс шығармайды
- Адамдарға және үй жануарларына мүлдем зиянсыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | IK‑GD‑720 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.8 кг |
| Биіктігі | 262 мм |
| Тереңдігі | 87 мм |
| Қуат | 0.02 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 50 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 392 мм |
- Бағасы: 23 398 ₸


