
Инсектицидтік шам Торгмаш (Баранович) УН-350
- Бар
- Коды:341961
43 516 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH UN-350 инсектицидтік шамы ультрафиолет сәулелерін тартуға және масаларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа ұшатын зиянкестерді кафе, мейрамхана залдарында және басқа да тамақтану орындарында жоғары кернеулі металл торлар арқылы электр тогымен жоюға арналған. . Модель 2 шаммен жабдықталған. Корпус сызаттарға төзімді жеңіл анодталған алюминий қорытпасынан жасалған.
Жеткізу көлеміне бекітуге арналған тізбек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Шамдардың қызмет ету мерзімі: 5000 сағат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Биіктігі | 325 мм |
| Тереңдігі | 93 мм |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Қуат | 0.021 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 80 м2 |
| Брендтің отаны | Беларусь |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 43 516 ₸


