
Инсектицидтік шам Hurakan HKN-MID180M
- Бар
- Коды:167907
40 791 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ультракүлгін сәулесі бар Hurakan HKN-MID180M инсектицидтік шамы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында масаларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді жоюға арналған. Корпус боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілуге арналған шынжыр кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 350616 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.65 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.18 кг |
| Биіктігі | 385 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Материал | Боялған металл |
| Қуат | 0.05 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 180 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 655 мм |
- Бағасы: 40 791 ₸


