
Инсектицидтік шам Hurakan HKN-LIN100
- Бар
- Коды:128810
28 967 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-LIN100 инсектицидтік шамы масаларды, араларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ үйде электр тогының көмегімен азғыруға және жоюға арналған. Жәндіктердің зақымдануы үшін жеткілікті жоғары кернеу құрылымның негізіндегі металл торларға жеткізіледі. Корпус боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілуге арналған шынжыр кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207783 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.15 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 265 мм |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Материал | Боялған металл |
| Қуат | 0.03 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 100 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 28 967 ₸


