
Инсектицидтік шам Hurakan HKN-MID50N
- Бар
- Коды:291608
25 809 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ультракүлгін сәулесі бар Hurakan HKN-MID50N инсектицидтік шамы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында масаларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді жоюға арналған. Корпус боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілуге арналған шынжыр кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 360 х 100 х 295 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.3 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Материал | Боялған металл |
| Қуат | 0.02 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 50 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 25 809 ₸


