
Инсектицидтік шам Hurakan HKN-MID180N
- Бар
- Коды:298412
40 220 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MID180N инсектицидтік шамы масаларды, араларды, шыбындарды, көбелектерді және басқа да ұшатын зиянкестерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ үйде электр тогының көмегімен азғыруға және жоюға арналған. Жәндіктердің зақымдануы үшін жеткілікті жоғары кернеу құрылымның негізіндегі металл торларға жеткізіледі. Модель жәндіктерге арналған науамен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне ілуге арналған шынжыр кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.65 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.8 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 95 мм |
| Қуат | 0.05 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Іс-әрекет алаңы | 180 м2 |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 665 мм |
- Бағасы: 40 220 ₸


