
Йогурт жасаушы Gemlux GL-YM101
- Бар
- Коды:115263
20 062 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Йогурт жасаушы Gemlux GL-YM101 жеке үйлер мен пәтерлерде жаңа піскен жемістерден йогурт жасау үшін қолданылады. Модель СКД дисплейі бар электронды басқару элементтерімен және автоматты түрде өшірілетін 15 сағаттық таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне сыйымдылығы 200 мл йогуртқа арналған 7 банка кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Түрі | Йогурт жасаушы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Контейнерлердің сыйымдылығы | 7 |
| Биіктігі | 120 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Қуат | 0.015 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 20 062 ₸



