
Тоңазытқыш камера POLAIR КХН-4,41 (1360х1960х2200) 80мм
- Бар
- Коды:25936
856 436 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR КХН-4,41 тоңазытқыш камерасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді салқындатуға және сақтауға арналған. Модель 3 қабатты сэндвич-конструкциямен жабдықталған. Қабырғалық және төбелік панельдер шайырмен қапталған болат қаңылтырдан, еден панельдері ыстық мырышталған болат қаңылтырдан жасалған, сэндвич–панельдердің шеттері соққыға төзімді, аязға төзімді ПВХ пластиктен жасалған профильдермен қорғалған. Жабдық қоршаған ортаның -30-дан 40 °С-қа дейінгі температурасында жұмыс істеуге арналған.
Тоңазытқыш агрегаты жеткізу пакетіне кірмейді және бөлек сатып алынады. Бұл бағдарламаның көмегімен камераға моноблокты немесе сплит-жүйені таңдауға болады.
Жинақтау:
- "Шип" еден (төбе) панелі: 1960х680х80 мм
- "Паз" еден (төбе) панелі: 1960х680х80 мм
- Қабырғалық панельдер:
- 3х1200х2040х80 мм
- 2х 600х2040х80 мм
- Бұрыштық тіректер: 4х2040х80х80 мм
- Әмбебап есік блогы: 1020х2040 мм
Ерекшеліктері:
- "Шип-паз" панельдерін жалғау саңылаусыздыққа, максималды термооқшаулауға және жалғаудың қарапайымдылығына кепілдік береді
- Топсалы есік түрі
- Есікті қайта ілу мүмкіндігі
- Сыртынан құлыпталатын кіріктірілген құлып
- Авариялық ашу құрылғысы ішінен
- Көшеде пайдалану мүмкіндігі (мүмкіндігінше қалқа астында)
- Монтаждаудың жеңілдігі мен жылдамдығы
Қосымша сипаттамалар:
- Еденге үлестік жүктеме: 1500 кгс/м2
- ППУ тығыздығы: 40-тан 50 кг/м-ге дейін3
- Жылу беру коэффициенті: 0,025 Вт/(м2ХК)
- Панельдердің болат табағының қалыңдығы:
- Қабырғалық және төбелік: 0,5 мм
- Жыныстық: 1,2 мм
- Салмағы 1 м2 панельдер:
- Қабырғалық және төбелік: 11,5 кг
- Жыныстық: 16,5 кг
- Қаптамадағы габариттері: 2200x1370x1020 мм
- Қаптама көлемі: 3,08 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қолданыстағы камералардың көлемін ұлғайтуға мүмкіндік беретін кеңейту белдіктері
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1070004 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 247 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 370 келі |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Тереңдігі | 1960 мм |
| Көлем | 4.41 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Панельдің қалыңдығы | 80 мм |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 856 436 ₸



