
Тоңазытқыш камера POLAIR Polair КХН-8,26 (1660*2860*2200) 80 мм
- Бар
- Коды:298394
1 292 289 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR КХН-8,26 тоңазытқыш камерасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді салқындатуға және сақтауға арналған. Модель 3 қабатты сэндвич-конструкциямен жабдықталған. Қабырғалық және төбелік панельдер шайырмен қапталған болат қаңылтырдан, еден панельдері ыстық мырышталған болат қаңылтырдан жасалған, сэндвич–панельдердің шеттері соққыға төзімді, аязға төзімді ПВХ пластиктен жасалған профильдермен қорғалған. Жабдық қоршаған ортаның -30-дан 40 °С-қа дейінгі температурасында жұмыс істеуге арналған.
Тоңазытқыш агрегаты жеткізу пакетіне кірмейді және бөлек сатып алынады. Бұл бағдарламаның көмегімен камераға моноблокты немесе сплит-жүйені таңдауға болады.
Ерекшеліктері:
- "Шип-паз" панельдерін жалғау саңылаусыздыққа, максималды термооқшаулауға және жалғаудың қарапайымдылығына кепілдік береді
- Топсалы есік түрі
- Есікті қайта ілу мүмкіндігі
- Сыртынан құлыпталатын кіріктірілген құлып
- Авариялық ашу құрылғысы ішінен
- Көшеде пайдалану мүмкіндігі (мүмкіндігінше қалқа астында)
- Монтаждаудың жеңілдігі мен жылдамдығы
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қолданыстағы камералардың көлемін ұлғайтуға мүмкіндік беретін кеңейту белдіктері
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1070972 |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Тереңдігі | 2860 мм |
| Көлем | 8.26 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Панельдің қалыңдығы | 80 мм |
| Ені | 1660 мм |
- Бағасы: 1 292 289 ₸



