
Тоңазытқыш камера POLAIR КХН-1,28 Миницелла МВ 1 есікті (1000х1150х2395) 80 мм
- Бар
- Коды:183304
1 402 279 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR КХН-1,28 Миницелла МВ тоңазытқыш камерасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді салқындатуға және сақтауға арналған. Модель конденсатты буландырудың автоматты жүйесі бар тоңазытқыш қондырғысымен және электронды басқару блогымен, 1 топсалы есікпен жабдықталған. Модульдік панельдердің жылу оқшаулағышы полиуретаннан, қаптамасы мырышталған болаттан жасалған.
Жинақтау:
- Панельдер жиынтығы
- Құлып-тұтқасы, аспа топсалары және есік тығыздағышы бар есік блогы
- Төбеге орнатылатын моноблок
- Жарықдиодты шам
- Компенсациялық клапан мен ПЭН есіктер жиынтығы
Ерекшеліктері:
- Камераның ішінен ашу мүмкіндігі бар өздігінен жабылатын есік
- Сөрелерді орнатуға арналған бүйірлік панельдердің ішкі жағындағы тіректер
- Моноблокты монтаждау үшін төбелік панельдегі ойық
- Үй-жайдың шағын алып жатқан алаңы
- Орнатудың/бөлшектеудің қарапайымдылығы камераны басқа бөлмелерге жылжытуға мүмкіндік береді
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу оқшаулаудың жылу өткізгіштік коэффициенті: 0,22 Вт/м2*К
- Қаптамадағы габариттері: 2200х1150х740 мм, 1064х704х772 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кронштейндері бар сөрелер жиынтығы
- Пандус
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 162 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 300 келі |
| Биіктігі | 2395 мм |
| Тереңдігі | 1150 мм |
| Көлем | 1.28 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Панельдің қалыңдығы | 80 мм |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 1 402 279 ₸





