
Тоңазытқыш камера POLAIR Professionale КХН-12,42 (2000х3200х2500) 100 мм
- Бар
- Коды:359735
1 977 050 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR Professionale КХН-14,49 тоңазытқыш камерасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді салқындатуға және сақтауға арналған. Модель сэндвич-панельдерден, есік блогынан және бұрыштық тіректерден тұрады. Сыртқы жағынан панельдер полимерлі жабыны бар мырышталған болатпен, ішкі жағы бактериялардың көбеюіне жол бермейтін FoodProtect бактерияға қарсы жабыны бар болатпен қапталған. Еден панельдері ыстықтай илектелген болат қаңылтырмен қапталған.Жабдық қоршаған ортаның -30-дан 40 °С-қа дейінгі температурасында жұмыс істеуге арналған.
Тоңазытқыш агрегаты жеткізу пакетіне кірмейді және бөлек сатып алынады. Бұл бағдарламаның көмегімен камераға моноблокты немесе сплит-жүйені таңдауға болады.
Жинақтау:
- Қабырғалық, төбелік және едендік сэндвич-панельдер
- Аспалы есік блогы
- Бұрыштық тіректер
- Монтаждау үшін қажетті жиынтықтауыштар
Ерекшеліктері:
- "Шип-паз" панельдерін жалғау саңылаусыздыққа, максималды термооқшаулауға және жалғаудың қарапайымдылығына кепілдік береді
- Топсалы есік түрі
- Есікті қайта ілу мүмкіндігі
- Сыртынан құлыпталатын кіріктірілген құлып
- Авариялық ашу құрылғысы ішінен
- Көшеде пайдалану мүмкіндігі (мүмкіндігінше қалқа астында)
- Монтаждаудың жеңілдігі мен жылдамдығы
Қосымша сипаттамалар:
- Есік блогының жарық ойығы: 800х1850 мм
- ППУ тығыздығы: 42...48 кг/м3
- Жылу беру коэффициенті: 0.022 Вт/(м2хК)
- Төбелік панельдің болат табағының қалыңдығы: 0.5 мм
- Қабырғалық панельдің болат табағының қалыңдығы: 0.5 мм
- Еден панелінің болат табағының қалыңдығы: 1 мм
- Еденге үлестік жүктеме: 1500 кгс/м2
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Пандус
- Компенсациялық клапан + Есіктің ПЕНГ
- Қолданыстағы камералардың көлемін ұлғайтуға мүмкіндік беретін кеңейту белдіктері
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1090615d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 472 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 624 келі |
| Биіктігі | 2500 мм |
| Тереңдігі | 3200 мм |
| Көлем | 14.49 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Панельдің қалыңдығы | 100 мм |
| Ені | 2000 мм |
- Бағасы: 1 977 050 ₸



