
Тоңазытқыш камера POLAIR КХН-4.96 (2860x1060x2200) екі есікті
- Бар
- Коды:310916
970 854 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Тереңдігі | 1060 мм |
| Көлем | 4.96 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен +10 °C-қа дейін |
| Панельдің қалыңдығы | 80 мм |
| Ені | 2860 мм |
- Бағасы: 970 854 ₸


