
Тоңазытқыш камера POLAIR КХН-1,28 Миницелла ММ 1 есік (1000х1150х2395) 80мм
- Бар
- Коды:183211
1 245 116 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR КХН-1,28 Миницелла ММ тоңазытқыш камерасы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді салқындатуға және сақтауға арналған. Модель конденсатты буландырудың автоматты жүйесі бар тоңазытқыш қондырғысымен және электронды басқару блогымен, 1 топсалы есікпен жабдықталған. Модульдік панельдердің жылу оқшаулағышы полиуретаннан, қаптамасы мырышталған болаттан жасалған.
Жинақтау:
- Панельдер жиынтығы
- Құлып-тұтқасы, аспа топсалары және есік тығыздағышы бар есік блогы
- Төбеге орнатылатын моноблок
- Жарықдиодты шам
Ерекшеліктері:
- Камераның ішінен ашу мүмкіндігі бар өздігінен жабылатын есік
- Сөрелерді орнатуға арналған бүйірлік панельдердің ішкі жағындағы тіректер
- Моноблокты монтаждау үшін төбелік панельдегі ойық
- Үй-жайдың шағын алып жатқан алаңы
- Орнатудың/бөлшектеудің қарапайымдылығы камераны басқа бөлмелерге жылжытуға мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу оқшаулаудың жылу өткізгіштік коэффициенті: 0,22 Вт/м2*К
- Қаптамадағы габариттері: 2200х1150х740 мм, 1064х704х772 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кронштейндері бар сөрелер жиынтығы
- Пандус
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 294 келі |
| Биіктігі | 2395 мм |
| Тереңдігі | 1150 мм |
| Көлем | 1.28 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Панельдің қалыңдығы | 80 мм |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 1 245 116 ₸






