
Тоңазытқыш камера POLAIR Professionale КХН-4,97 (1400х2000х2500) 100мм
- Бар
- Коды:25937
1 182 547 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Polair Professionale КХН-4,97 тоңазытқыш камерасы сауда және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында тамақ өнімдерін сақтауға арналған. Камера сэндвич-панельдер жиынтығынан тұратын, тез монтаждалатын конструкция болып табылады. Камерада белгіленген температураны ұзақ уақыт сақтауға болады. Қажет болса, тоңазытқыш камераның көлемін арнайы кеңейту белдіктерінің көмегімен ұлғайтуға болады (жеткізілім көлеміне кірмейді). Камера еденнен, төбеден, қабырғалық панельдерден, есік блоктарынан және бұрыштық тіректерден тұрады (барлығы бір бөліктен және сплит-жүйесіз).
Ерекшеліктері
- Сэндвич-панельдерден жасалған модульдік құрастырмалы-жиналмалы конструкция
- Камераның сыртында және ішінде температураның үлкен айырмашылығында сенімді жылу оқшаулау
- Тіл-ойық панельдерін жалғау
- Полиуретанды көбік-BASF жылу оқшаулағыш қабаты, екі жағынан қаңылтырмен қапталған (қалыңдығы 0,5 мм финдік ыстық мырышталған қаңылтыр)
- Боялған металл 150 мкм қорғаныш полиэтилен пленкасымен қапталған
- Камера есік блогымен және орнату жинағымен жабдықталған
- Есік блогы топсалы, жылжымалы немесе контейнерлік есікпен жасалған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1090771 |
| Биіктігі | 2500 мм |
| Тереңдігі | 2000 мм |
| Көлем | 4.97 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Панельдің қалыңдығы | 100 мм |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 1 182 547 ₸


