
Тоңазытқыш камерасы Марихолодмаш КХ-7,71
- Бар
- Коды:110349
891 560 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш камерасы Марихолодмаш КХ-7,71 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға, мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбік сэндвич-панельдерден және монтаждан кейін алынатын қорғаныш пленкасы бар боялған мырышталған болаттан жасалған.
Жиынтыққа панельдер, авариялық ашу құрылғысы бар құлып-тұтқасы, кілт, бітеуіштер, бекіту элементтері кіреді.
Тоңазытқыш агрегаты жеткізу пакетіне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы-жиналмалы конструкция
- Тіл-ойық байланысы
- Жабдық Саппоп, Manny
- Есік фурнитурасы МТН
- Орташа температуралы топсалы бір жапырақты есік
- Есік құлыптары кілтпен құлыпталуы мүмкін
- Тоңазытқыш камерасынан авариялық шығу құрылғысы
- Мырышталған болаттан жасалған жабыны бар едендік панельдер
Қосымша сипаттамалар:
- Бояу түсі: RAL 9003
- Панельдерді жабу қалыңдығы: 1 мм
- Есіктің жарық ойығы: 800х1850 мм
- Жылу оқшаулаудың жылу өткізгіштік коэффициенті: 0,025 ± 0,005 Вт/мК
- Еденге үлестік жүктеме: 15000 кгс/м2 артық емес
Назар аударыңыз! Фотосуретте тоңазытқыш қондырғысы бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КХ-7,71 панельдер жиынтығы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 450 келі |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Тереңдігі | 2260 мм |
| Көлем | 7.71 м3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Панельдің қалыңдығы | 80 мм |
| Ені | 1960 мм |
- Бағасы: 891 560 ₸


