
Abat ЛФ-06П лиофилдік камерасы
- Бар
- Коды:226556
3 206 974 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЛФ-06П лиофильді кептіргіш камерасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында герметикалық қаптамада одан әрі сақтау үшін вакуумдық сорғының көмегімен дәмі мен тағамдық құндылығын жоғалтпай мұздатқышта өнімдерді кептіруге арналған. Модель сенсорлық экранды басқару панелімен, айналмалы тұтқасы бар мөлдір есікпен, науа сөресі бар цилиндрлік вакуумдық камерамен және вакуумдық сорғымен жабдықталған. Корпустың қаптамасы мен науалары AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан, кассета алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне өнімді орналастыруға арналған 5 науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Әрқайсысында 10 қадамға дейін 30-ға дейін пайдаланушы бағдарламаларын жазу мүмкіндігі
- Өнімдегі барлық пайдалы заттардың 99% дейін сақтайды
- Мұздатылған кептірілген өнімнің жарамдылық мерзімі 25 жылға дейін жетуі мүмкін
- Өнімнен 95-98%-ға дейін ылғалды кетіреді
- Өнімнің дәмдік қасиеттері іс жүзінде өзгеріссіз қалады
- Суды қосқанда өнімді бастапқы параметрлеріне жылдам қалпына келтіру
- Таңдалған бағдарламаның қадам уақытын орнату мүмкіндігі
- Жүйе диагностикасын жүргізу мүмкіндігі
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Науалардың жалпы ауданы: 0,6 м2
- Стандартты қалдық ылғалдылық: 2%
- Кассетаның ең төменгі температурасы: -30 °C
Бұл жабдықта кез келген дерлік өніммен жұмыс істеуге болады: көкөністер, жемістер, жидектер, балмұздақ және тіпті борщ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000012892 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 1027 мм |
| Тереңдігі | 718 мм |
| Максималды жүктеме | 6 келі |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 1.6-дан 2.3 кВТ-қа дейін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | -30 -20 °C дейін |
| Ерітудің температуралық режимі | 60 °C |
| Кептірудің температуралық режимі | 23-тен 55 °C-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 3 206 974 ₸





