
Лиофилдік камера Abat ЛФ-06
- Бар
- Коды:230754
2 853 323 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЛФ-06 лиофильді кептіргіш камерасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында герметикалық қаптамада одан әрі сақтау үшін вакуумдық сорғының көмегімен дәмі мен тағамдық құндылығын жоғалтпай мұздатқышта өнімдерді кептіруге арналған. Модель электронды басқару панелімен, айналмалы тұтқасы бар мөлдір есікпен, вакуумдық сорғымен және науа сөресі бар цилиндрлік вакуумдық камерамен жабдықталған. Корпустың қаптамасы мен науалары AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өнімді орналастыруға арналған 5 науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Әрқайсысында 10 қадамға дейін 30-ға дейін пайдаланушы бағдарламаларын жазу мүмкіндігі
- Өнімдегі барлық пайдалы заттардың 99% дейін сақтайды
- Мұздатылған кептірілген өнімнің жарамдылық мерзімі 25 жылға дейін жетуі мүмкін
- Өнімнен 95-98%-ға дейін ылғалды кетіреді
- Өнімнің дәмдік қасиеттері іс жүзінде өзгеріссіз қалады
- Суды қосқанда өнімді бастапқы параметрлеріне жылдам қалпына келтіру
Қосымша сипаттамалар:
- Науалардың жалпы ауданы: 0,6 м2
- Стандартты қалдық ылғалдылық: 2%
- Кассетаның ең төменгі температурасы: -30 °C
Бұл жабдықта кез келген дерлік өніммен жұмыс істеуге болады: көкөністер, жемістер, жидектер, балмұздақ және тіпті борщ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000012381 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 1067 мм |
| Тереңдігі | 718 мм |
| Максималды жүктеме | 6 келі |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 1.6-дан 2.3 кВТ-қа дейін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | -30 -20 °C дейін |
| Ерітудің температуралық режимі | 60 °C |
| Кептірудің температуралық режимі | 23-тен 55 °C-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 2 853 323 ₸



