
Abat ЛФ-16П лиофилдік камерасы
- Бар
- Коды:260246
Бағасын нақтылаңыз
- +7 (702) 313-84-55
CHEF сериялы Abat ЛФ-16П лиофильді кептіргіш камерасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында герметикалық қаптамада одан әрі сақтау үшін вакуумдық сорғының көмегімен дәмі мен тағамдық құндылығын жоғалтпай мұздатқыш камерада өнімдерді кептіруге арналған. Модель сенсорлық экранды басқару панелімен, айналмалы тұтқасы бар мөлдір есікпен, науа сөресі бар цилиндрлік вакуумдық камерамен және вакуумдық сорғымен жабдықталған. Корпустың қаптамасы мен науалары AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өнімді орналастыруға арналған 24 науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Өнімдегі барлық пайдалы заттардың 99% дейін сақтайды
- Мұздатылған кептірілген өнімнің жарамдылық мерзімі 25 жылға дейін жетуі мүмкін
- Өнімнен 95-98%-ға дейін ылғалды кетіреді
- Өнімнің дәмдік қасиеттері іс жүзінде өзгеріссіз қалады
- Суды қосқанда өнімді бастапқы параметрлеріне жылдам қалпына келтіру
- Таңдалған бағдарламаның қадам уақытын орнату мүмкіндігі
- Жүйе диагностикасын жүргізу мүмкіндігі
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Науалардың жалпы ауданы: 1,6 м2
- Камерадағы жұмыс қысымы: 3 мбар
- Кассета бетінің максималды температурасы:
- Соңғы кептіру кезінде: 50 °C
- Жібіту режимінде: 60 °C
- Вакуумның жұмыс мәніне жету уақыты: 30 мин
- Өлшемдері:
- Науа: 432х312х21 мм
- Арба: 926х526х936 мм
Бұл жабдықта кез келген дерлік өніммен жұмыс істеуге болады: көкөністер, жемістер, жидектер, балмұздақ және тіпті борщ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 610 келі |
| Биіктігі | 1768 мм |
| Тереңдігі | 1027 мм |
| Максималды жүктеме | 16 келі |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1327 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



