
Картоп тазалағыш ATESY МОК-150А-02
- Бар
- Коды:210594
1 040 232 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тайфун сериялы ATESY MOK-150A-02 картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты және басқа да тамыр дақылдарын қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель корундтан жасалған төменгі айналмалы дискімен жабдықталған, оның беткі қабаты арнайы рельефке ие және картоптың нәзік және тез тазалануын қамтамасыз етеді. Тиеу камерасы қоспаланған болаттан жасалған, қаңқасы-негізі - ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Корундтан жасалған төменгі айналмалы диск бетінің арнайы бедеріне ие және картопты нәзік және жылдам тазалауды қамтамасыз етеді
- Камераның бүйіріне бекітілген абразивті сегмент сапаны айтарлықтай жақсартады және тазалау уақытын қысқартады
- Диск пен сегменттің құрылымы мен материалы тамыр дақылдарын алдымен жерден тазартпай тиеуге мүмкіндік береді
- Камераға су жіберу үшін камераның жоғарғы жағындағы су қысымын реттейтін шүмекпен жабдықталған фитинг
- Қозғалтқыштың арнайы аспасы жұмыс кезінде дірілді айтарлықтай азайтады
- Жұмыс уақытын дәл орнатуға мүмкіндік беретін таймер (6 минутқа дейін)
- Корпуста орналасқан басқару пульті пайдалану кезінде барынша ыңғайлылықты қамтамасыз етеді
- Тамыр дақылдарын тиеуді жүзеге асыру үшін үстіңгі қақпақта орналасқан шұңқыр
- Тазартылған тамыр көкөністерін түсіру тиеу камерасының сыртқы бүйірінде орналасқан түсіру люгін ашу арқылы жүзеге асырылады
- Жүк түсіретін люктің тот баспайтын берік тұтқасы оның сенімді бекітілуімен жылдам ашылуы мен жабылуын қамтамасыз етеді
- Арнайы резеңке дірілді басатын тіректер картоп тазалағыштың жұмыс кезінде қозғалуына жол бермейді
- Целлюлозаны жинауға арналған ыдысты орнатуды көздейтін дәнекерленген конструкция (жеткізу жиынтығына кірмейді және бөлек сатып алынады)
- Тиеу бункері легирленген болаттан жасалған, бұл оның беріктігін және санитарлық тазалаудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Қаптама түрі - стрейчтегі тұғырықтағы торлама
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. өңдеу уақыты: 2,8 мин.
- Су құбыры желісіндегі судың қысымы: 50-ден 600 кПА-ға дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57.9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60 келі |
| Биіктігі | 838 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Жүктеу | 7 келі |
| Бункер материалы | болат |
| Корпус материалы | Болат |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электромеханикалық |
| Ені | 675 мм |
- Бағасы: 1 040 232 ₸


