
Картоп тазалағыш ATESY ТАЙФУНЫ ММК-300-02
- Бар
- Коды:246012
1 185 550 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY картоп тазартқышы ТАЙФУН ММК-300-02 қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда картопты және басқа да тамыр дақылдарын қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель 0-6 минутқа таймермен жабдықталған. және корпуста орналасқан картоп тазалағышты басқару пультімен. Тиеу бункері легирленген болаттан жасалған, бұл оның беріктігін және санитарлық тазалаудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді, түсіру люкінің тұтқасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Люкті сенімді бекітумен жылдам ашу және жабу
- Камераның бортына бекітілген щеткалар жұмыс сапасын арттырады және жұмыс уақытын қысқартады
- Бөлек ауыстырып-қосқыштың арқасында тұрақты режимде жұмыс істеу мүмкіндігі
- Қозғалтқыштың арнайы аспасы жұмыс кезінде дірілді айтарлықтай азайтады
- Төменгі айналмалы диск арнайы щетка түрінде картопты нәзік және жылдам жууды қамтамасыз етеді
- Дискідегі және қабырғалардағы щеткалардың конструкциясы мен материалы алдын ала суланбаған тамыр дақылдарын салуға мүмкіндік береді
- Арнайы резеңке дірілді басатын тіректер жуу машинасының қозғалуына жол бермейді
жұмыс кезінде тамыржемістілер
Қосымша сипаттамалар:
- Су құбыры желісіндегі судың қысымы: 50-ден 600 кПА-ға дейін
- Максималды өңдеу уақыты: 2 мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 52 келі |
| Биіктігі | 888 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электромеханикалық |
| Ені | 651 мм |
- Бағасы: 1 185 550 ₸


