
Картоп тазалағыш Abat МКК-500-01
- Бар
- Коды:79584
977 364 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat МКК-500-01 картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты, қызылшаны және сәбізді қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель бекіткіші бар қақпақпен жабдықталған.
Қақпақ мөлдір поликарбонаттан жасалған, тұғыр мен целлюлоза жинағыш тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты жабық типті қозғалтқыш
- Қақпақты ашудың ыңғайлы механизмі
- Тамыр дақылдарын жаңбырлатқыштан үздіксіз суару
- Су беретін шүмек
- Таймер
- Қақпақ ашылған кезде қозғалтқышты құлыптау сенсоры
- Зәкірлердің көмегімен еденге бекіту
- Абразивті дөңгелек және бүйір қабырғалары
- Қорғау дәрежесі:
- Корпус: IP 23
- Қозғалтқыш: IP 54
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 1,1 кВТ
- Өңдеуге кететін уақыт: 2 мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 710000009887 / 41000009887 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 1235 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Жүктеу | 27 келі |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 500 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | механикалық |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 977 364 ₸







