
Картоп тазалағыш Abat МКК-300-01
- Бар
- Коды:79583
753 358 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat МКК-300-01 картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты, қызылшаны және сәбізді қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель бекіткіші бар қақпақпен жабдықталған.
Қақпақ мөлдір поликарбонаттан жасалған, тұғыр мен целлюлоза жинағыш тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты жабық типті қозғалтқыш
- Қақпақты ашудың ыңғайлы механизмі
- Тамыр дақылдарын жаңбырлатқыштан үздіксіз суару
- Су беретін шүмек
- Таймер
- Қақпақ ашылған кезде қозғалтқышты құлыптау сенсоры
- Зәкірлердің көмегімен еденге бекіту
- Абразивті дөңгелек және бүйір қабырғалары
- Қорғау дәрежесі:
- Корпус: IP 23
- Қозғалтқыш: IP 54
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,75 кВТ
- Өңдеуге кететін уақыт: 2 мин.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000020988440998838272 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Биіктігі | 1125 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жүктеу | 17 келі |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | механикалық |
| Ені | 465 мм |
- Бағасы: 753 358 ₸







