
Картоп тазалағыш Abat МКК-500-01 Cubitron-3M
- Бар
- Коды:114393
1 046 487 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat MCK-500-01 Cubitron-3M картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты, қызылшаны және сәбізді қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель бекіткіші бар қақпақпен жабдықталған.
Қақпақ мөлдір поликарбонаттан жасалған, тұғыр мен целлюлоза жинағыш тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты жабық типті қозғалтқыш
- Cubitron-3M дәл пішінді абразивті беті өнімділікті 5 есе арттырады
- Керамикалық дәннің нақты пішіні
- Ресурс 2 есеге дейін үлкен (кәдімгі астықпен салыстырғанда)
- Қақпақты ашудың ыңғайлы механизмі
- Тамыр дақылдарын жаңбырлатқыштан үздіксіз суару
- Су беретін шүмек
- Таймер
- Өнім ортадан тепкіш күштің әсерінен түсіріледі
- Қақпақ ашылған кезде қозғалтқышты құлыптау сенсоры
- Зәкірлердің көмегімен еденге бекіту
- Абразивті дөңгелек және бүйір қабырғалары
- Науаның түбіндегі су төгетін тесік
- Қорғау дәрежесі:
- Корпус: IP 23
- Қозғалтқыш: IP 54
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 1,1 кВТ
- Өңдеуге кететін уақыт: 2 мин.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000209887 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 1235 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Жүктеу | 27 келі |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 500 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | механикалық |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 1 046 487 ₸







