
Abat МКК-150 картоп тазартқышы
- Бар
- Коды:63492
653 101 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat МКК-150 картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты, қызылшаны және сәбізді қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель бекіткіші бар қақпақпен жабдықталған.
Қақпақ мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ашуды құлыптау функциясы бар қақпақты ашудың ыңғайлы механизмі
- Зәкірлердің көмегімен еденге бекіту
- Абразивті дөңгелек және бүйір қабырғалары
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,75 кВТ
- Өңдеуге кететін уақыт: 2 мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000000987840999587840 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Биіктігі | 785 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | механикалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 653 101 ₸







