
Ананастардың үстіңгі және астыңғы жағын кесуге арналған құрылғы CanCan 0810
- Бар
- Коды:360498
245 649 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 0810 құрылғысы қонақүйлерде, мейрамханаларда, кафелерде және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ананастардың үстіңгі және астыңғы жағын кесу үшін қолданылады. Құрылғы уақытты үнемдейді және тиімділікті арттырады. Пышақтар арасындағы қашықтықты реттеу әртүрлі өлшемдегі ананастарды пайдалануға мүмкіндік береді. Бекіткіш қосқыш қауіпсіз тазалауға мүмкіндік береді, арнайы жасалған сырғанамайтын сорғыш аяқтары машинаны мықтап бекітіп, жұмыс кезінде қажетсіз қозғалысты болдырмайды. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ананастың максималды диаметрі 150 мм
- Кесу ені: 80-нен 180 мм-ге дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.4 кг |
| Биіктігі | 155 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қолдану | ананас үшін |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 245 649 ₸


