
CanCan 0803 ананастарды тазалауға арналған машина
- Бар
- Коды:360601
413 290 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 0803 құрылғысы ананастың өзегін және қабығын тез және дәл алу үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус AISI 304 баспайтын болаттан және полиамидті материалдан жасалған.
Жинақтау:
- Диаметрі 95 мм пышақ (қорапта 8 данадан тұратын ананас мөлшеріне сәйкес)
- Диаметрі 89 мм пышақ (қорапта 9 данадан тұратын ананас мөлшеріне сәйкес)
Қосымша сипаттамалар:
- Ананастың максималды диаметрі: 150 мм
- Кесілетін өзектің диаметрі: 25 мм
- Тұтқаны көтерген кездегі биіктігі: 1150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- CanCan пышағы 76065
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қолдану | ананас үшін |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 413 290 ₸



