
Көкөніс тазалайтын машина GASTRORAG PP-HLP-15
- Бар
- Коды:40848
577 322 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG PP-HLP-15 көкөніс тазалағыш машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты және басқа да тамыр дақылдарын қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель қызмет көрсетуге арналған есікпен және 5 минуттық таймермен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 61 келі |
| Биіктігі | 1220 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Жүктеу | 15 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | әмбебап |
| Өнімділік | 165 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электромеханикалық |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 577 322 ₸


